Skocz do zawartości

Malutkie rybki :)


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj podczas wymieniania wody w dużym akwarium zauważyłam małą rybkę ... miała około pół centymetra ..akwarium mam 100 l.. i teraz sie dziwie jak ja ją zauważyłam... oczywiście wyłowiłam ją ...i taaakk wyławaiałaaaammm wyławwwiaaałaam no i na końcu jak zliczyłam ze mam ich 16 sztuk ;) cieszę sie bardzzooo bo to moje pierwsze małe rybki..:) niewiem niestety od której samicy są bo na raz miałam 3 w ciązy ...:) I teraz pytania :

1. czym mam je karmić?

2. jaka temperatura wody ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wtym akwarium gdzie masz te 3 palteki plywają jeszcze jakies rybki np. zyworódki??????????? bo jesli tak to napewno ich potomstwo i powinnas je karmic zmielonym na pylek pokarmem dla rybek a jesli masz tam tylko 3 paletki to znaczy ze to ich malenstwa i zle zrobilas ze odlowilas bo male paletki zywię się wydzielina ze skóry zwoich rodziców a dopiero potem pobieraja zooplankton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie są małe paletek !!! wczoraj czysciłam akwa 100 l ( tam gdzie paletki ) i mialam tam wszystkie inne ryby ..ale doszłam do wniosku ze tam jest zbyt kolorowo i paletki zostawiłam w 100 l a wszystkie inne ryby wsadziłam do akwa 40 litrów wiec to nie małe paletke na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...