Skocz do zawartości

kardynałki


Nova
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!"urodziły mi się młode kardynałki,stare je zjadały więc odłowiłam 3 szt i trzymam je w dużym dzbanku,nie mam tam filtra wrzuciłam roślinki ale ja nie wiem czy przeżyją,pewnie i tak by zostały zjedzone to próbuje je ratować ale czy one dadzą radę w takich warunkach?co robić???czym je karmić?narazie żyją już 4dni,jak myślicie czy to sie uda czy wrzucić je spowrotem do akwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucaj ich do akwarium głównego,bo napewno inne ryby zrobią sobie z nich smaczną przekąskę. Przetrzymaj je w tym dzbanie albo kup akwa 25l to mały koszt 20zł i wystarczy na początek napowietrzacz i jakaś grzałka z termostatem 30zl. Czyli za 50zł będą miały fajny dom ;) A co do pożywienia to roztarty w pył pokarm płatkowy. Pozdrwiam :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden filtr zapasowy ale w chwili obecnej zbieram na zbiornik 100l dla welonki wtedy kardynałki odziedziczą 45litrówke,narazie mam 3 szt w 25l 2 samce i 1 samiczkę to pewnie dlatego sie rozmnożyły choć nie stwarzałam im warunków do tego tzn nie podgrzewałam wody do 22st a tak się ponoć robi,maja 16st w akwa dlatego nieco się zdziwiłam,mam nadzieje że je jakoś odchowam a ile czasu one rosną do przyzwoitych rozmiarów żebym mogła je przenieść do ich 'domku'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...