Skocz do zawartości

Napowietrzniacz - potrzebny?


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie ... mam w akwarium jedna gupiczke i 2 danio. mam filtr i mam zamiar kupic grzalke.

mam jeszcze napowietrzniacz ale go nie uzywam bo robi duzo halasu. i tu mam pytanie. czy te rybki musza miec koniecznie to napowietrznianie czy moge sobie to darowac? czekam na szybka odpowiedz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to filtr Aquael akwariowy turbinowy typ FAN - mini.

niestety nie wiem ile moj akwa ma litrow bo robil go znajomy kieeedys... moge podac ewentualnie wymiary: szer. 33x20, wys. 25cm.

roslinki mam 2 - sztuczne.

samca gupika mam zamiar kupic, nawet mam upatrzonego, lecz niestety jeszcze nie jest na sprzedarz - za maly.

oczywiscie danio tez moge kupic, ale mysle, ze najpierw sprobuję je rozmnozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie większa ilość rybek a nie masz żywych roślin napowietrzenie bedzie wskazane. Zresztą gdyby zaczęło brakowac tlenu zauważysz to gdyż twoje rybki będa pływały pod taflą. Wtedy widać jak łapią ostatki powietrza, którego najwiecej jest na górze w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej aby obliczyć ile litrów ma twoje akwa to tak długość razy szerokośc razy wysokość dzielimy na 1000 i wynik 16,5 litra ma twoje akwa masz turbinke to i napowietrzacz wnim chyba jest ale jak powiękrzy ci się obsada to lepiej wymienić akwa na więkrze lub trzymac tylko określoną opsade

cze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...