Skocz do zawartości

Ospa


Rekomendowane odpowiedzi

ogórki nawlecz na nitkę i przymocuj czymś do dna. Efekt murowany. Glonojadki wcinają :o .padły 2 mieczyki. woda w miarę klarowna.reszta ryb raczej ok. dodałem 15 małych neonków

 

W sumie padły po ospie: 2 duże skalary,6 mieczyków, 4 sumiki szkliste,2 gurami na początku. Ospa chyba za mną. Woda czyściutka. Nie ma jak doświadczenie....Ja ryby i tak wpuściłem po 10 dniach ,ale chyba za często podmianka wody była i za niska temperaturka. No i pewnie szok rybek. A sprzedawca mówił ,że po 2 dniach można wrzucac rybki... REWELACJA !!! :oops: Chyba że ospę przyniosłem ze sklepiku.Ale nie wydaje mi się..... P.S. u mieczyków czerwonych brak było kropek tylko przy skrzelach opuchliznę .Chowały się i nie jadły. Opadały na dno...U skalarów padniętych zero widocznych śladów... POZDRAWIAM i DZIĘKI

post-538-13685153989653_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja mam pododbny problem :cry: w moim akwa zagoscila ospa i nie chce odejść :cry: padły mi neonki, brzanki, glonojad, kosiarka i molinezje. Podnisłem temp do 28 stopni i 3 molinzje mi się ostały. Ale widzę, że od wczoraj nie chcą jeść, pływają przy dnie i nie wiem co im jest :( dodałęm chemie i podniosłem temp do 30 stopni zobaczymy czy pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...