Skocz do zawartości

Hodowla


MoskiT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sobie zrobić taka małą hodowle rybek słodkowodnych

Akwarium 500L

Narazie hoduje Mieczyki i glonojady

Chciałbym jeszcze inne rybki chodowac tylko nie wiem jakie żeby się nie atakowały nawzajem

tak jak np Mieczyk z bojownikiem

jeszcze jak jest 1 mieczyk i 1 bojownik samiec to dzielą sobie teren w 500L ale ja tak nie chce bo jest nerwowa atmosfera

 

Wiec prosiłbym żeby mi ktoś doradził co jeszcze mogę wpuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam skalary (ale wymagają warunków) , pielegnice , przepiękne paletki , neonki , troche gupiczków pawie oczko, mieczyki , molinezje , itp... wybierz sobie cos jeszcze z mojego składu akwa jeśli chcesz lub z innych składów akwa :) ja z mojimi nie mam problemów i wygladają ślicznie :) nie radze bojowników ( mam 2 i mam problem z nimi) powodzenia w ,,małej ,, hodowli :P papa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne z emozesz wpuscic barwniaki-to sa pielegnice ale spokojne ze swojej natury.chyba ze bedziesz mial mlode to wtredy beda zaciekle bronic swojego terytorium ale w 500l nie bedzie jakis ZACIEKLYCH WALK.JESLI SIE NA NIE ZDECYDUJESZ PAMIETAJ ZE MUSZISZ IM zapewnic kryjowki(najlepiej kokos)a co do obsady ja bym polecal pielegnice z malawi zwane tez pyszczakami.mozesz z nimi trzymac podane wyzej barwniaki(ja tak mam)jednak jesli sie zdecydujesz na malawi pamietaj ze to musi byc zbirnik jednogatunkowy tzn.zandych innych ryb z innych biotopw niz malawi nie mozesz tam wpuscic.a rybki sa naprawde ladne i nie sa bardzo wymagajce.polecam strone http://www.malawi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kokos.. i jakies roslinki ... moze jeszcze jakies zamki ale nie chińskie bo od chińskich mojemu kumplowi wyszstkie rybki pozdychały bo cos wydalały toksycznego... oczywiscie musisz miec jeszcze dodatkowy kotnik(do małych rybek i do samicy w ciązy) tobie przy takim duzym akwa raczej nie wystarczy 1 ... powodzenia:)jak bedziesz miał ich za duzo ( w co wątpię to daj znać ..chętnie odkupie albo przyjmę heh..:))

 

Ps.. skąd jesteś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAMKI??!! NIE!

 

No tak, małe jest piękne, ale duże ryby prezentują się lepiej od tych pałych, np. takie majestatyczne pielęgnice i wogóle, no, może ze 200 sztuk neona będzie wyglądało rewelayjnie i wogóle... Ale ja styawiałabym na jakieś imponujące ryby ;P A gupiki możesz chodować, oczywiście, tylko na pokarm dla dużych ryb :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...