Skocz do zawartości

obsada w akwa 60l


peregrino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

 

długo się zastanawiałem nad nową obsadą do mojego zbiornika. Dzięki podpowiedziom forumowiczów ustaliłem co następuje :) :

- 12 neonków czerwonych

- 1 parka ramirez

- 1 glonojad

 

Czy do takiego zestawu mogę dołożyć jeszcze kiryski (bardzo mi się podobają spiżowe), jeśli tak to ile? Czy musiałbym wcześniej pozbyć się glonojada aby nie miały za ciasno?

 

pozdrawiam,

peregrino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje neonki zajmuja strefe powierzchniowa, byc moze dlatego ze na dnie grasuje parka barwniakow :) W takim razie najpierw wpuszcze neonki i zobacze w ktorej czesci beda sobie plywaly. Jesli to bedzie strefa denna, wpuszcze stadko razbor klinowych albo galaxy, jesli zajmuja strefe powierzchniowa jak twierdzicie (oba gatunki sa sliczne), tylko ile sztuk proponujecie, przy 12 neonkach? Jesli natomiast neonki beda zajmowaly srodkowa strefe zdecyduje sie na parke ramirez. Co sadzicie o takim rozwiazaniu, chyba optymalne, prawda? ;)

 

Szyma dlaczego proponujesz otoski zamiast kiryskow? Kiryski (sa bez porownania piekniejsze anizeli otoski wedlug mnie) w takim razie zostawie sobie na sam koniec, poniewaz nie chcialbym tym razem aby bylo przerybienie. Mam z tym zle doswiadczenia - akwarium bardzo szybko sie zanieczyszcza i obrasta glonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...