Skocz do zawartości

grzałka przepływowa?Dwa pytanka.........


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów...

Chciałem spytać czy ktoś posiada grzałkę przepływową.... gdyż moja nawala i zamierzam kupić przepływówke.... jeśli ktoś posiada to czy może mi powiedzieć jak to jest z jej czyszczeniem????? Wiadomo jak każdy zauważył w wężąch od filtra jest masa glonów itp.... myślę że w tej grzałcę bedzie to samo i jak to wyczyścić???? Czy jak włążę do środka grzalki szczotkę np do czyszczenia butelki to czy nie uszkodzę termostatu lub obwodów grzewczych??????

Jeśli ktoś posiada takową grzłkę niech sie podzieli jak się to spisuje???????? Pozdrawiam

 

 

Nikt nic nie wie???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaa grzałki przeplywowe skastrułowane sa tak jak normalna grzałka tylko ze odwrotnie czyli wszystko zaizolowane jest szkłem w normalnej grzałce mechanizm jest w srodku a woda na zewnatrz w przepływowej mechanizm jest na zewnatrz rurki wiec nie masz co sie obawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki wielkie........... ale już kupiłem i od dwóch dni śmiga...... muszę powiedzieć że temp jest jak w zegarku ani nie drgnie nawet 1dziesiątą stopnia w dól ani w górę .... może dlatego że nowa ... no zobaczę jak troszkępochodzi..... ale jhak narazie (odpukać) SUPEROWA..... i więcej miejsca w akwa:)) pozdrawiam i temacik chyba będzie zamknięty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...