Skocz do zawartości

czy mogę trzymać je razem?


errari1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gupiki,molinki,mieczyki wymagają innych warunków od pozostałych rybek.

Bojowik tu się znajdą od niego fachowcy to powiedzą z czym go trzymać ;)

No glonki możesz najwyżej parkę no ale masz 112 to już sobie tam dają rady.

Złotą rybkę oddaj one lubią zimne wody.

Może pomyśl nad tymi neonkami,dla hokejk to musisz zostawić troszkę miejsca bo lubią wyskakiwać z wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zlote rybki mozna trzymac w wodzie o temp od 15-25 st. Pewnie znajda sie tacy, co powiedza, ze temp nie powinna przekraczac 21 st. Mimo wszystko rybki przezyja razem, ale to akwarium bedzie dla nich za male, musial bys jeszcze wsadzic conajmniej jedna zlota rybke, ale musisz sie liczyc z tym, ze one rosna duze, jezeli akwarium bedzie rpzerybione, ryby moga skarlowaciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welon - max 21' C

Neon Innesa - min 22' C

Hokejowka - min 22' C

Neonki i hokejowki moga ci zaczac chorowac przy niskiej temperaturze. Optymalna temperatura dla nich oraz reszty rybek to 25' C. Nie wiem tylko co welonki na taka temperature..

Poza tym mysle ze wystarczylo by zostawic rybki podobnego biotopu czyli:

- hokejowki

- neonki

Albo:

- mieczyki

- molinezje

- gupiki

Nawet w tak duzym akwarium jak ty masz nie powinno byc tylu gatunkow w srodkowej strefie zbiornika. Ale wybor oraz zycie twoich rybek naleza do ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kiklanascie rybek i nie wiem czy moga byc one razem w jednym akwarium pomozcie mi :

-3 danio

-1 zalobnicze

-1 neona

-1 brzanke rozowa i 1 brzanke czarnoplama

- 2 gurami

- i jeszcze jakis 2 rodzaje

z brzankami mam najwiekszy problem bo sie wciaza gonia a brzanke rozowa kupilam dziasiaj i nie wiem czy one moga byc ze soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...