Skocz do zawartości

problem z neonkami i zalobniczkami


tigi1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zalozylem akwarium dwa tygodnie temu, 50 litrow, oswietlenie nie jest za mocne, filtr fluval 103, roslinek nie jest duzo, grzalka ustawiona na 23,5 stopnia. Po tygodniu wpuscielem 3 kiryski, glonojada, 10 neonek i cztery zalobniczki. Od poczatku wpuszczenie rybek praktycznie caly czas neonki plywaja przy dnie, a po dwoch dniach zalobniczki tez zaczely plywac tylko przy podlozu:(. Podloze jest chyba dobre. Nie wiem czy jest to wina zbyt malej ilosci roslin? Mam 3 z dlugimi liscmi (niestety nie znam nazw), kilka z krotkimi i trawke:). Przed wpuszczeniem rybek caly czas filtr pracowal i zbiornik byl regularnie dotleniany. Sam nie wiem co zrobic, od momentu kiedy zalobniczki zaczely plywac przy dnie powaznie mnie to zaniepokoilo. Bardzo prosze o pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat składa się, że mam te rybki w swoim aqua. I raczej bym nie przejmował się tym ponieważ u mnie te rybki pływają sobie przy podłożu, pomiędzy kryjówkami, roślinami. Jak mam wysokość aqua 50 cm to do połowy te rybki pływają, no czasami zdarza się, że wyżej ale ogólnie preferują "dół". Polecam zakup roślin bo lubią tam sobie siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...