Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem was wszystkich gorąco pozdrowić i poprosić o radę. Chodzi mi o akwarium ok 112l.

Nie jestem doświadczonym akwarystą, ale jak byłem mały, miałem malutkie akwarium i mniej więcej wiem co i jak. Jakie rybki byś Cie mi doradzali?? Najlepiej neonki z jakimiś pielęgnicami... jakieś od zjadania glonów i tak żeby były zakryte wszystkie strefy... ewentualnie jakie rośliny dobrać by rybką przez was wskazanym dobrze się żyło i jakie zastosować podłoże??

Z góry dzięki za wszystkie rady jakie mi dacie, jeśli napisałem coś nie tak lub mój post znajduje się w niewłaściwym temacie przepraszam.

 

pozdrawiam DOZER :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim chodzi mi by pływały jakieś większe rybki w akwarium i wyróżniały się z pośród innych. Chce by była to parka lub samiec i dwie samice pielęgnicowatych. Do tego neonki lub razbory klinowe (ok. 11 sztuk??) o których wspomniał kolega i chciałbym jeszcze zbrojnika niebieskiego i według mnie przydała by się jakaś parka jednych rybek. Czy to nie za dużo jak na moje akwarium?? Podoba mi się pielęgnica meeka. czy mógłbym utworzyć takie akwarium??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...