Skocz do zawartości

Ciężarna red cherry.Zagubione jajeczka.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciężarną krewetkę RC. Zawszę siedziała w filtrze(pomiędzy gąbką a plastikiem.I nosiła jajeczka.Była strasznie niemrawa i w_ogóle stamtąd nie wychodziła. Dzisiaj zauważyłam że lata po całym akwa i nie ma jajeczek. Jednak nigdzie nie widzę ani małych ani jajeczek.Czy jest możliwość że zostały wciągnięte przez filtr?? Jakiej wielkości są małe krewetki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Co prawda jeszcze żadnej nie zobaczyłem ale za to w krewetkarium pojawiło mi się jakieś małe stworzonko. Na początku myślałem że to krewetka ale to ma wyraźnie rybią sylwetkę i nie ma nóżek ani czułków.Nie dam wam zdjęcia bo aparat nie chce tego uchwycić(2mm długości).Ciekawe o to maże być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I są małe RC!! Pojawiły się kiedy byłem za granicą i poinformował mnie o tym ojciec. Teraz mają około 3-4mm i są lekko czerwone. Karmie i pokarmem Shrimp Sticks i tabletkami ze spirulną (36% i 6%) dla glonojadów.mam ich około 7 (przynajmniej tyle widziałem najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! ja też widziałam wiele razy jajka u kreweci, ale małych nie. Teraz ich widze dużo wieczorem, po zgaszeniu światła wychodzą, a ja jakoś 10-30min po zgaszeniu na nowo zapalam i je widać:P

 

Musisz docenic talent Krewetek z chowaniem się. Małą krewetkę widziałam pod żwirkiem, przy szybie ok. 1-2 cm pod żwirkiem. Widziałam to tylko dlatego, że było to przy szybie. Ale skoro One się tak chowają, to ja już się nie dziwię, jak za raz bd miała pełno małych w moich 200l!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...