Skocz do zawartości

JBL e900 mocno cieknie przechylony


karolbe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Mam problem z JBL e900...Przez 4 lata bylo OK, czyscilem go co jakis czas, no i po ostatnim czyszczeniu i zlozeniu obudzilem sie rano i wokol akwarium kaluza...(cale szczescie bez zniszczen). Wymienilem uszczelke na nowa i bez zmian, wciaz sporadycznie cieknie (ale przez noc 2-3l miska bywa pelna), dzisiaj jeszcze sprobuje z duza iloscia wazeliny, ale zastanawia mnie jedno: czy to normalne, ze filtr po przechyleniu o powiedzmy 10-15 stopni od pionu zaczyna mocno cieknac? W zasadzie woda sie z niego wrecz wylewa z tego miejsca gdzie glowica sie styka z kublem, przekladalem uszczelke na dwa sposoby (ale uszczelka i od dolu i od gory wyglada tak samo), glowice tez niby mozna zalozyc na dwa sposoby, ale czy to mozliwe, zeby woda sie tak lala po przechyleniu?

 

Pozdr

Karol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wylaczeniu sie leje tak jak napisal WitoldM.

 

Jedyne co mi przychodzi do glowy to, ze moglem go uszkodzic, gdy przy rozruchu uzywalem tej recznej pompki do zalania. Zwykle ona dzialala ciezko ale plynnie i raczej dosc bezglosnie, tym razem po nacisnieciu z normalna sila nastepowal skok (przycisk wchodzil do konca) i wydobywal sie jakby oglos sprezyny...Mozliwe, ze ta pompka rozszczelnila glowice?? W sumie tam sa 2 uszczelki tylko, i to jedna na koszu z wkladem i druga na rancie glowicy, wielkiej filozofii tam nie ma...

 

W poniedzialek postaram sie zawiezc filtr do serwisu Badis. Znacie moze inne serwisy JBL w Warszawie? Badis ma dosc niekorzystne dla mnie godziny pracy i lokalizacje...

 

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...