Skocz do zawartości

Kubełek do 112-stu litrów


ryszard233
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Unimax 250 bym wziął. JBL bym nie brał, mam 1501 i jak dla mnie za głośny.

 

iPhone 10 super star

Zgadzam się z przedmówcą, bierz unimaxa , mam i wiem co mówię, choć teraz stoi w szafie jako rezerwowy. JBL-e co raz więcej negatywnych opinii mają na różnych forach, głośność, przecieki, słaba filtracja(pływający syf), tandetne wykonanie plastikowych elementów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jbl e901 i nie moge mu nic zarzucić wszystko działa jak należy . Największy plus to długa gwarancja . Wcześniej kupiłem używanego jbl e 900 na gwarancji jeszcze i po jakimś czasie zaczął przeciekać . Złożyłem reklamacje i za niewielką dopłatą otrzymałem nowke sztukę e901 . Także polecam

 

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, bierz unimaxa , mam i wiem co mówię, choć teraz stoi w szafie jako rezerwowy. JBL-e co raz więcej negatywnych opinij mają na różnych forach, głośność, przecieki, słaba filtracja(pływający syf), tandetne wykonanie plastikowych elementów itd.

Bzdura na kółkach miałeś kiedykolwiek  JBL'a   chyba nie  .Jeśli chodzi o wykonanie to JBL  ma jedne z najlepszych jeśli nie najlepiej wykonane filtry  chodzi o jakość plastików ,spasowania elementów .

To ze trafiła się  jakaś wadliwa partia to rzecz normalna     pewnie pijesz  do tego filmu z YT  gdzie gość omawia wadliwy przepływ .Fakt    jest to wada   ale ne całej serii bo mam e901  z tej samej serii co w teście na YT i u mnie nie ma problemu z przepływem .

To samo z głośnością pracy  mam kubeł 2,5 od łóżka i jest niesłyszalny .

2 miechy temu kupiłem kaskadę  fzn 1 aquael'a  po 2 tyg zaczęła  masakrycznie wyć i  buczeć  ...padł wirnik w nowej 2 tyg. kaskadzie  to  mam teraz powiedzieć ze Aquael produkuje buble ?

 

Kumplowi padł jakiś czas temu eheim chyba 2180  filtr za ponad 1,5k   i też ma powiedzieć ze eheim robi  buble ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei będę zachwalać FLUVALA. Mam starszą wersję 205 i ta wersja ma deszczownice. Mam go 5 lat i po za wymianą uszczelki pod głowicą,która po prostu się skończyła i to też z mojego powodu bo nie konserwowałem jej nic z nim się nie dzieje. Chodzi w 200 litrach akwa więc w 112 bez problemu sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...