Jump to content

tło kamień elewacyjny STONE MASTER


sgmarek
 Share

Recommended Posts

Jeśli to ma być tło wewnętrzne to raczej się nie nadaje. Jest to raczej barwiony kamień przez co może źle wpływać na parametry wody. Poza tym jest cieżki więc to też nie jest za wygodne i bezpieczne rozwiązanie. No i nie wygląda zbyt naturalnie :) już chyba bym wolał czarny worek za akwa :) Pomyśl może o zrobieniu tła coś na podobę do Pley'a (http://forum.superakwarium.pl/topic/47762-130l-tanganika/). Lekkie, efektowne, bezpieczne dla ryb, dosyć tanie i jedyne co Cię ogranicza to wyobraźnia :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zdolności takich jak PLEYA nie mam - a ładnie mu to wyszło. Mysłałem o wykorzytsaniu ewentulanie tych materiałow do "jaskini', ukrycia dla ryb. Eksperymetować raczej nie będe z tym materiałem.

 

Co do tła to pewnie sie kończy na gotowcu z Allegro. NIe wiem czy znajdę tylko siły aby wszystko wyjąć i aranżować akwarium od początku - wymiary 150x50x50.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest całkiem sensowne i może to bardzo ładnie wyglądać. Kwestia jednak jaki kamień się wybierze... Najważniejsze to wybrać kamień elewacyjny, który będzie dość odporny na warunki a przy okazji będzie ciekawie wyglądał. Jeśli stonemaster to myślę, że można go poszukać tutaj : (reklama) . Moim zdaniem warto wybrać coś drobnego - np. Calgary Grafit z tej właśnie oferty. Ewentualnie coś zbliżonego bo to może się bardzo fajnie komponować... Jeśli dodatkowo trochę porośnie to może nie być to taki najgorszy efekt. Sam zastanawiam się własnie nad podobnym rozwiązaniem i myślę jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o czyszczenie :P czy nie będzie zbyt uciążliwe. 

Edited by Miniu
Reklama + nie odkopujemy starych tematów.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...