Skocz do zawartości

Czy mogę hodować tylko jednego samczyka Pseudotropheus Socolofi Albinos?


jongover
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od roku jestem posiadaczem 240l akwarium Malawi. Najapierw zakupiłem taką obsadę rybek:

-Metriaclima Msobo Maguna x12

-Melanochromis Cyaneorhabdos "maingano" x4

-Pseudotopheus Socolofi Albionos x4 (skusiłem się na niego ze względu na ładny wygląd w akwarium hodowcy od którego te rybki kupowałem)

 

Po wpuszczeniu do akwarium i w miarę dorastania rybek zauważyłem że samce Msobo Magunga zaczynają się wybarwiać. Najpierw miał być jeden samczyk, lecz później zaczęły się wybarwiać kolejne. Tak więc miałem taką obsadę:

 

-Metriaclima Msobo Magunga (3 samce na 9 samiczek)

-Melanochromis Cyaneorhabdos "Maingano" (jeden samczy na trzy samiczki)

-Pseudotropheus Socolofi Albinos (prawdopodobnie jeden samiec na trzy samiczki)

 

Niestety w miarę upływu czasu padły mi wszystkie samiczki Pseudotropheus Socolofi Albinos i został jeden samczyk. Moje pytanie brzmi: Czy mogę hodować tylko tego jednego samczyka, czy może dokupić mu samiczki(może zwykłe Pseudotropheus Socolofi Albinos?). Chodzi mi o to czy ten samczyk nie będzie mógł się pomieszać z innymi rybkami z mojego akwarium, dlatego założyłem to pytanie w tym dziale.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...