Skocz do zawartości

Gnijące rośliny i ''osowiała'' rybka


Rekomendowane odpowiedzi

Od 3 m-cy jestem szczęśliwym posiadaczem akwarium-60 L.Od samego początku mam problemy z roślinami-gniją.Mimo iż stosowałem preparat FILTUS nie przyniosło to żadnego efektu.Co mam robić? :?:

Mój drugi problem to dziwnie zachowująca się rybka(nie mam pojęcia jak się nazywa-jest podobna do gurami w czerwonej tonacji) od tygodnia wyleguje się na kamykachi i tylko co jakiś czas wypływa zaczerpnąć powietrza.W ciągu 3 tygodni zdechły mi 3 kiryski i glonojad.Czy może to być przyczyna gnijący roślin? Pomożecie?? :cry:Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 m-cy jestem szczęśliwym posiadaczem akwarium-60 L.Od samego początku mam problemy z roślinami-gniją.Mimo iż stosowałem preparat FILTUS nie przyniosło to żadnego efektu.Co mam robić? :?:

Mój drugi problem to dziwnie zachowująca się rybka(nie mam pojęcia jak się nazywa-jest podobna do gurami w czerwonej tonacji) od tygodnia wyleguje się na kamykach a jej współtowarzysz zachowuje się dla mnie bynajmniej normalnie.Pomożecie?? :cry:

Napisz coś więcej o akwarium :) jakie masz rybki i ile ?? jakie oświetlenie ?? czym karmisz itd .

ROSLINY - mogą gnić z powodu zbyt słabego oświetlenia .

RYBKA- daj jej zdjęcie . Może być osowiała z wielu powodów . Napisz coś więcej . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKWARIUM - 60L

FILTR-HAILEA 7W 380L/h

GRZAŁKA-HEILEA 50W

ŚWIETLÓWKA T8 1X15W

 

8 neonków

1 kirysek

1 glonojad

2 sumiki szkliste

1 grubowarg

2 gurami(nie pamiętam nazwy)-niestety nie mogę zrobić zdjęcia-aparat u teściów :evil:

4 rybki też nie przypomnę sobie nazwy ale zaraz zobaczę ich foto na stronce i sobie przypomnę

hmmm a co do pokarmu to głupio myślę zrobiłem bo zmieszałem te wszystkie saszetki z sobą.

Zestaw kupiłem na allegro oto link

http://www.allegro.pl/item651022500_60_ ... atisy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...