Skocz do zawartości

jak poznac ryby ktore beda skladaly ikre?


bambo1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. nie wiem jak poznac labeo czy jest w ciazy czy nie. czy bedzie miala powiekszony brzuszek jak maja ryby zyworodne tak sadze ale na 100% nie wiem. mam 2 labeo czarne i 2 albinosy czy mozliwe jest by sie rozmnazaly nawzajem czarne z albinosami? i mam maly problem gdyz sie ganiaja jedna ciagle jest nekana az mi jej szkoda czy jest jakis sposob czy ganiaja sie osobniki tej samej plci czy moga sie ganiac roznych plci wiem ze to sa ryby terytorialne ale chyba jest jakis sposob. mam poj 80l . obsada 2 labeo czarne 2 albinosy ,4 mieczyki h, 2 glonojady, jakie ryby najlepiej dokupic by sie nie meczyly ze soba do tych co mam. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zasady labeo jest ryba stosunkowo agresywna do osobnikow swojego gatunku.jesli masz dwa samce to beda sie ganiac moze nawet silniejsza zagryzie slabsza.a co do rozmnazania nie mam pojecia.polecam wiec trzymac jednego labeo na akwa.ostatnio tez sie zastanawioalem nad kupnem ale jednak zrezygnowalem.ale jak bylem w sklepie to przez kilka minut obserwowalem te rybki i jeszcze raz stwierdzam ze nie sa to ryby stadne.takze lepiej oddaj swoej labeo i zostaw jednega albo parke ewentualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...