Skocz do zawartości

jak myslicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy kupno tych roślinek na allegro sie opłaca??

 

http://www.allegro.pl/item655158210_lad ... acych.html

 

mam akwarium 45 l i nie wiem czy one wszystkie się tam zmieszczą.

 

Napiszcie czy te roślinki są łatwe do utrzymania. I co powinnam do nich miec oraz jak je pielęgnować.

 

Mi kobieta w sklepie powiedziala ze roslinki kupuje się srednio co tydzień:/ bo szybko obumieraja..

 

Mod: zmień temat na bardziej "czytelny" albo zostanie on zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kobieta w sklepie powiedziala ze roslinki kupuje się srednio co tydzień:/ bo szybko obumieraja..

Roślinki bez powodu nie obumierają...Wszystko tzn.jak rosną,jak wyglądają,... zależy od odpowiedniego nawożenia, odpowiedniego światła,odpowiedniej obsady... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupno tych roślinek na allegro sie opłaca??

 

http://www.allegro.pl/item655158210_lad ... acych.html

 

mam akwarium 45 l i nie wiem czy one wszystkie się tam zmieszczą.

 

Napiszcie czy te roślinki są łatwe do utrzymania. I co powinnam do nich miec oraz jak je pielęgnować.

 

Mi kobieta w sklepie powiedziala ze roslinki kupuje się srednio co tydzień:/ bo szybko obumieraja..

 

Nigdy ale to przenigdy nie ufaj sprzedawcom. Rośliny, które są na aukcji są dość wymagającymi więc nie polecam ich zakupu. Najlepiej kupić takie, które szybko rosną. Ogólnie także nie polecam gotowych zestawów roślin. Dostaniesz 2-3 gałązki z 20 gatunków roślin i jak to ma ładnie wyglądać w akwarium? Powinno być dokładnie odwrotnie. 2-3 gatunki roślin i po 20 sztuk, wtedy można spokojnie obsadzić całe akwarium. Jeżeli chodzi o Twoje akwarium (45l) to kup 2 rodzaje roślin. Na przykład moczarkę kanadyjską i żabienice :)

 

Z roślinami jest jak z rybami. Im mniej gatunków tym ładniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupno tych roślinek na allegro sie opłaca??

 

http://www.allegro.pl/item655158210_lad ... acych.html

 

mam akwarium 45 l i nie wiem czy one wszystkie się tam zmieszczą.

 

Napiszcie czy te roślinki są łatwe do utrzymania. I co powinnam do nich miec oraz jak je pielęgnować.

 

Mi kobieta w sklepie powiedziala ze roslinki kupuje się srednio co tydzień:/ bo szybko obumieraja..

 

Nigdy ale to przenigdy nie ufaj sprzedawcom. Rośliny, które są na aukcji są dość wymagającymi więc nie polecam ich zakupu. Najlepiej kupić takie, które szybko rosną. Ogólnie także nie polecam gotowych zestawów roślin. Dostaniesz 2-3 gałązki z 20 gatunków roślin i jak to ma ładnie wyglądać w akwarium? Powinno być dokładnie odwrotnie. 2-3 gatunki roślin i po 20 sztuk, wtedy można spokojnie obsadzić całe akwarium. Jeżeli chodzi o Twoje akwarium (45l) to kup 2 rodzaje roślin. Na przykład moczarkę kanadyjską i żabienice :)

 

Z roślinami jest jak z rybami. Im mniej gatunków tym ładniej :)

 

Ok dzięki:) tak też zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sprzedawcy ostro oszukują. Nigdy nie kupujcie tam mchu. Kępka była oczywiście ale złożona z dwóch gałązek pojedynczych. Nastepnym razem inny sprzedawał roslinke która rozmnaża sie przez rozłogi i korzenie mieć musi bez nich ;]. Lepiej dorzucić kilka groszy ale kupić to co sie widzi w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...