Jump to content

Tarło Pielęgniczek Kakadu

Kubicki1910
 Share

Recommended Posts

Siemaka wszystkim ja dopiero zaczynam zabawę w hodowaniu Kakadu, puki co mam dwa samce i 3 samice. Pływają sobie w 180 litrowym baniaczku z filtrem który chyba bedę musiał sprzedać. To filtr tetra tec 700, słabo coś filtruje bo paprochy pływają. Do tego jest malutki filterek który robi za brzęczyk i napowietrza mi cicho wodę.Z moimi pielęgnicami pływają jeszcze puki co dwie boćki wspaniałe, 5 neonow inesa plus jeden rodostomus czy jakoś tak złapał się przypadkowo razem z neonami i tak został, oraz dwa kirysy pstre, jeden lampart, był drugi ale do kibelka musiałem go niestety wrzucić, no i jeden czyściciel mały Gibiceps . Temp wody to 25 stopni, kilka skrytek w postaci grot z kamieni, korzeni i kokosów. Karmie je suchym i żywą ochotką na przemian. A moje pytanie jest takie, czy jest jakiś sposób na przyśpieszenie u nich tarła? Bo puki co widzę że samce średnio interesują się samiczkami raczej bardziej sobą :D. Akwarium mam około tygodnia ...

Temat wydzielony z innego wątku.

Nie podpinaj się ze swoimi problemami pod cudze tematy.

Prościej byłoby gdybyś opisał wg schematu  :arrow:  Opis zbiornika

Dbaj o pisownię. /andy102/

Edited by andy102

Nie do końca. Od tygodnia w nim, a od 2 ono jest. Kupiłem używany filtr, nie myty itd. wiec flora jest. Woda kryształ, gdyby nie to że ten filtr trochę słabo zbiera, tetra tec 700 zewnętrzny. Posiada ktoś może taki bo ja puki co zadowolony nie jestem z niego ? I czekam w dalszym ciągu na odp. na moje poprzednie pytanie :).

Pytania odnośnie filtracji, nie w tym dziale. /andy102/

Edited by andy102