Skocz do zawartości

Tarło Pielęgniczek Kakadu


Kubicki1910
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaka wszystkim ja dopiero zaczynam zabawę w hodowaniu Kakadu, puki co mam dwa samce i 3 samice. Pływają sobie w 180 litrowym baniaczku z filtrem który chyba bedę musiał sprzedać. To filtr tetra tec 700, słabo coś filtruje bo paprochy pływają. Do tego jest malutki filterek który robi za brzęczyk i napowietrza mi cicho wodę.Z moimi pielęgnicami pływają jeszcze puki co dwie boćki wspaniałe, 5 neonow inesa plus jeden rodostomus czy jakoś tak złapał się przypadkowo razem z neonami i tak został, oraz dwa kirysy pstre, jeden lampart, był drugi ale do kibelka musiałem go niestety wrzucić, no i jeden czyściciel mały Gibiceps . Temp wody to 25 stopni, kilka skrytek w postaci grot z kamieni, korzeni i kokosów. Karmie je suchym i żywą ochotką na przemian. A moje pytanie jest takie, czy jest jakiś sposób na przyśpieszenie u nich tarła? Bo puki co widzę że samce średnio interesują się samiczkami raczej bardziej sobą :D. Akwarium mam około tygodnia ...

 

 

Temat wydzielony z innego wątku.

Nie podpinaj się ze swoimi problemami pod cudze tematy.

Prościej byłoby gdybyś opisał wg schematu  :arrow:  Opis zbiornika

Dbaj o pisownię. /andy102/

Edytowane przez andy102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Od tygodnia w nim, a od 2 ono jest. Kupiłem używany filtr, nie myty itd. wiec flora jest. Woda kryształ, gdyby nie to że ten filtr trochę słabo zbiera, tetra tec 700 zewnętrzny. Posiada ktoś może taki bo ja puki co zadowolony nie jestem z niego ? I czekam w dalszym ciągu na odp. na moje poprzednie pytanie :).

 

 

Pytania odnośnie filtracji, nie w tym dziale. /andy102/

Edytowane przez andy102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...