Skocz do zawartości

Pokarmy, a allegro i internetowe sklepy akwarystyczne?


Cichy9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że na forum był już poruszany temat dotyczący zakupu pokarmów na allegro, jednak dotyczył konkretnego użytkownika. Ja z kolei chciałbym zapytać, czy macie może doświadczenia w nabywaniu pokarmów właśnie taką drogą. W wielu miejscowościach sklepy zoologiczne jeśli już są, posiadają bardzo okrojony asortyment, a jeśli zdarzy się, że posiadają interesujący nas towar, to jego cena jest zawyżona. Dlatego dla wielu dobrym rozwiązaniem jest zakup pokarmów na allegro. Internetowi sprzedawcy nie dość, ze posiadają bogaty wybór, to ceny w znacznym stopniu konkurują z tymi w miejscowych sklepach. nie każdy sprzedawca/ Allegrowicz postępuje zgodnie z zasadami i sprzedaje pokarmy po obniżonej cenie, którym skończył się termin przydatności i nie zeszły one z półek sklepowych. Stąd moje pytanie, czy macie zaufanych sprzedawców, bądź internetowe sklepy akwarystyczne, w których cena pokarmów jest na tyle konkurencyjna, że wraz z kosztami przesyłki opłaca się zamówić pożywienie dla naszych podopiecznych?

 

Nie mówię, tu tylko o allegro, bo wiadomo internet jest duży i każdy ma swoje doświadczenia, interesują mnie także sklepy. Myślę, że temat możę być pmoocny nie tylko dla mnie, ale także dla wielu innych użytkowników, którzy borykają się z podobnym dylematem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego zaufanego sprzedawcy internetowego lecz napiszę kilka rzeczy przed którymi mnie przestrzegano.

Zawsze wybieraj raczej większe firmy, i które oferują bezpieczny zakup (z tym że w razie dostarczenia trefnego produktu gwarantują zwrot pieniędzy). Nie warto kupować na allegro gdyż sprzedawca może się reklamować jako firma lecz tak naprawdę to będzie zwykła osoba która gdzieś kupiła dany produkt i nawet nic o nim nie wie.Dlatego ja bym polecał kupować przez jakieś sklepy internetowe, a jeszcze lepiej gdy mamy możliwość sprawdzenia na jakimś serwisie opinii o tym sklepie.

Choćby ten sklep internetowy http://www.rybarium.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...