Jump to content

112 w stronę LT

psyho39
 Share

Recommended Posts

No i ruszyła maszyna po szynach ospale tak samo jak moje 112l . Dwa posty wyżej dałam mały opis teraz 2 zdjęcia .

W czasie zalewania

351ipzt.jpg

I tuż po

15mzmmv.jpg

Bardzo proszę o krytykę i jakieś podpowiedzi. Mistrzem aranżacji akwarium raczej nie jestem , ale się staram.

Brudną szybę zauważyłem dopiero po wstawieniu zdjęć :oops: :oops: :oops: :oops:

Dziś doszły 2 rośliny. Hygrofilia tajlandzka oraz bakopa karolińska . Potrzebują podobno dużo światła szczególnie ta pierwsza , ale też czytałem , ze na ziemi dają radę . Cóż pożyjemy zobaczymy.A teraz fota:

2vn56cz.jpg

Czy jeszcze dodać coś , czy czekać na ruchy roślin ?

Dziś doszły 2 rośliny. Hygrofilia tajlandzka oraz bakopa karolińska . Potrzebują podobno dużo światła szczególnie ta pierwsza , ale też czytałem , ze na ziemi dają radę . Cóż pożyjemy zobaczymy.A teraz fota:

2vn56cz.jpg

Czy jeszcze dodać coś , czy czekać na ruchy roślin ?

Dziś do akwarium doszedł rogatek . Docelowo ma zasłonić grzałkę.

msbx5l.jpg

Ale nie ma tak fajnie .Na korzeniu pojawiła się pleśń. Na razie niewiele , nie mam zamiaru nic z tym robić , liczę , że przejdzie .

Dodam , że korzeń już był jakiś czas w akwarium ( kupiony od forumowicza ) ale mu się trochę przyschło ( jakiś miesiąc bez kontaktu z wodą) . Kilka fotek intruza.

32zv0pz.jpg

2nr31w9.jpg

rwp6i0.jpg

Edited by psyho39

• 6 months later...

Trochę odgrzałaś mój temat. Może to i dobrze będzie okazja dodać zdjęcie z dziś.

a392488fa846b110f414e0e2c7ddc18e.jpg.

Jakość telefoniczna.:rolleyes:

Akwarium trochę się zmieniło. Już prawie wygląda jak bym chciał.Nadal światło standardowe jak to w 112 litrach.Nawozów nie stosuję

Obsada na tą chwilę to harem bojowników , 9 kirysków pstrych, para zbrojników niebieskich. I to raczej finito obsady

Edited by psyho39