Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obsada:

- 2 mieczyki (tak, tak, wiem :) )

- 3 gupiki

- 6 neonków

 

Dokupie jeszcze kilka neonków, tylko chce najpierw porządne akwarium miec :))

 

Ok, czyli musze usunąc kamienie :)

 

No to najpierw sprawa tła...

 

1. Jakie najlepiej to tło?

2. Mam czarbny brystol. Lepszy czarnny, czy jakiś odcien niebieskiego?

3. Jak to tło przymocowac od zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienil bym na Twoim miejscu podłoże na żwirek drobny bazalt np. Tło dał czarne. Akwarium obsadził bym roślinkami Cryptocoryne wendtii, echinodorus bleheri, limnophila sessiliflora, myriophyllum mezianum ( 1 dwie ładnie osłonią filtr i grzałkę a 2 kolejne poprzez swój szybki rozrost zredukują poziom azotanów) Do tego dodał bym jakiś efektowny kamień, kilka łupek po kokosie, zmienił roszkę obsadę. Do tego jak fundusze by Ci pozwoliły dodał bym oświetlenie nocne i wymienił bym świetlówkę bo chyba masz standard. A przy dobrze obsadzonym akwarium możesz dodać bajer z napowietrzaczem rozprowadzając powietrze na kilka strumieni i montując wodoszczelne oświetlenie diodowe (taki bajer jak ktoś lubi)... A jak masz zapędy artystyczne to możesz wstawić 1 lub 2 bardzo duże kamienie które kształetm przypominają góry obsadzić akwa kilkoma rodzajami mchu co imitowało by roślinność górską i wpuścić jakieś stadko neonków lub razbory klinowej... wszystko zależy od Ciebie jaki efekt chcesz uzyskać bo w zasadzie większość możesz osiągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ze żwirkiem właśnie możę byc troche problem :((

Najgorzej z tymi roślinami :/ te rybska obgryzają te roślinki, i takie obskubane są :/

Już za poraa bluee15 :) kupiłem pokarm roślinny, i daje go od 3 dni. Efekt na razie nie ma :|

 

A jak mam zmienic tą obsade? Przecież ich nie powybijam :P a oddac nie mam komu :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...