Skocz do zawartości

LEKI AKWARYSTYCZNE !!


ahtung1995
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! musiałam stosowac lek sera baktpur już skończyłam leczenie mam filtr i napowietrzacz troszkę minęło od dania ostatniej dawki ( około 3 dni) teraz wymieniłam połowę wody ( mam 16,5l. akwa) na opakowaniu sery baktopur pisze że nie wolno mieszać z innymi preparatami akwarystycznymi a mój bojek zaczął się ocerać więć chcem zastosowac MFC czy mogę ? czy na coś musze czekać ? Ile kropel muszę tego dać do 16l. ? prosze napiszcie ile kropel bo na opakowaniu pisze że 10ml. na 100l. a ja nie zbyt dobrze wyliczyłam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawanie leków zawsze musi być popdyktowane jakimiś objawami jakie masz ryby jakie obserwacje ja nie używałem z tej firmy preparatów (wiem że niektóre są dobre) za mało informacji .... Zawsze podawajcie jak najwięcej informacji wtedy można podjąć jakąś decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz filtr. Jeśli wewnętrzny to może być z tym problem. Ja mam kaskadę i do jednego z pojemników poza gąbką sypię trochę węgla.

Pamiętaj żeby stosować go max tydzień. :) pozdrowionka:)

Jeśli chodzi o fiolet gencjanowy przyznam szczerze że nie mam pojęcia jak go stosować:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej co do preparatów to za szybko podane ( pomieszane z innymi ) mogą mieć przeciwne skutki powinno być napisane ile działają albo po jakim czasie się dodaje 2 porcjie to wtedy wiadomo po ilu dniach przestaje działac ja zawsze czekam 1 tydz jak moge a jak nie to wymiana wody 50 % i po 1-2 dniach inny preparat

 

co do witamin rozpuszczalnych w wodzie dla ryb to nie wiem

 

dla roślin mikroelementy i witaminy działąją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...