Skocz do zawartości

Skład i jakość wody w Wałbrzychu


pkmaverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem rozdrażniony brakiem na wałbrzyskich stronach WPWiK  http://www.wpwik.pl/ składu chemicznego i jakości wody dostępnej w sieci wodociągowej. Inne miasta podają bez problemu skład wody. W wałbrzychu tego nie uświadczysz. Woła to o pomstę do nieba jak wiele innych spraw w tym mieście. W sanepidzie też jakoś się nie doszukałem - szok.

 

Ale do rzeczy. Nie mam testów do badania parametrów wody a interesuje mnie jakie PH, GH i KH są w Wałbrzyskiej kranówce. Czyli podstawowe parametry.

Jeżeli ktoś z forumowiczów jest z wałbrzycha i posiada taką informację lub może zrobić test kropelkowy to z góry bardzo dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Czarnego Boru do żródełka żadnych testów wody nie robię i rybki bardzo dobrze się czują na początku jak założyłem akwarium wlałem wodę z kranu padło mi około 18 sztuk rybek które kupiłem.

 

Jeszcze jedna taka głupia rada a zostaniesz nagrodzony.

Padło Ci 18 rybek i to chyba nie jest powód do dumy... Masz pisać bzdury to lepiej się nie dozywaj. Mapet

Edytowane przez Mapet
Pisanie bzdur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiadomo, że dobrze się czują? Raczej tego nie powiedzą. Osobiście nie wyobrażam sobie wpuszczać czegokolwiek do akwarium bez wiedzy o stanie i parametrach wody.

Kup chociaż 6in1 JBL. Zawsze to lepsze niż nic. Orientacyjne wskaże co i jak.

 

Wysłane z Xperia T

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...