Skocz do zawartości

Gupiki


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz zachować wszystkie małe, to najlepiej dać do kotnika, chociaż jeśli masz akwarium z dużą roślinnością i dużo kryjówek, to powinno przetrwać troszkę małych. Jeśli będziesz miała jak wszytskie oddać, to możesz do kotnika dać, jak nie, to w ogólnym Ci się urodzą:D Oczywiście pewnie nie wszystkie przetrwają, ale na pewno mniej, niż w kotniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja większośc życia hoduje gupiki,miałem kiedyś nawet taką fajną hodowle odmiany welon o barwie metaliczno-niebieskiej więc ze zbytem na młode nie było najmniejszego problemu,niestety musiałem dawać samicę do kotnika inaczej wszystkie małe zostawały zjedzone,czasem z ogólnego udawało mi się odłowić 2,3rybbki gdy samica rodziła poza kotnikiem i tak było zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młode gupiki odłowiłem ale po dobie wlałem je z powrotem do głównego zbiornika 30l Samica zjadła może ze 2 sztuki. Reszta się uchowała, może nie są smaczne? :) W tej chwili mam 4 dorosłe gupiki i ze 20 dzieciaków. Karmie młode rozgniecionymi granulkami i rosną w oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma ponad tydzień i ma chyba niecałe 1,5 cm albo już ponad. NIe wiem dawno nie mieżyłam. Niestety mam tylko 1 rybkę, a potrzebowałabym tak z min. 15 sztuk, bo mam komu sprzedać/oddać. Ale nie kupuję kotniczka, ponieważ wszystkie prócz jednej samiczki - mam ich 8, wiec mam 7 kotnych samic gupika. Nie wiem, kiedy bd małe, ale na pewno nie dawno. Bo juz mam rybki ponad 2 tyg. wiec max za tydzień beda małe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...