Skocz do zawartości

Kolorowe danio


Kir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale pewnie je musza farbowac. sam jak zaczynałem przygode z akwarystyka to sie nabarałem na giełdzie na niebieska bocje bo w tedy myslałem ze to jej oryginalny kolor a potem przeczytałemn w necie ze je farbuja i powiedziałem nigdy wiecej jestem za orginalana barwa sam sie teraz zastanawiam czy rózowe danio które mozna spoitkac w sklepach to jest orginalny kolor czy tez jakas przeróbka człowieka- ale ogólnie potepiam farbowanie ryb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa farbowane rybki.to tak jak z M.Jacksonem murzyn ktory chcial byc bialy.z tego co czytalem tu na forum to jest to troche meczace dla rybek.a kolorki z czasem bledna.sam osobiscie mam kilka sztuk czerwonych danio w moim akwarium czuja sie swietnie bo nikt juz ich nie farbuje.pozdrawiam i zachecam poczatkujacych akwarystow do zakupu tych rybek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak takie zabarwianie genetyczne jest to przyciągnięcie klienteli do kupna bo trzeba przyznac bardziej kolorwe bardziej przyciąga i wieksza kasa cóż takie są prawa dzisiejszego biznesu konkurencja duża a do tego inflacja każdy stara sie zarobić ile sie da :D niektórzy po trupach...rybich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naturalnie pod innym kontem światła ci zmienia koloty

spójżcie na nie przez szyb

potem z profilu szyby

dalej poświedzcie latarką ;]

danio sa super

ruchliwe

sam mam 6 sztuk w tym 2 weloniaste... wręcz cudne są

wszystko co ci wypłynie na lustro wody zjedza....

ślimaki mi raz odsuneły lałate z dna aby zjeść wszystką

sałata wypłyneła do lusta rody

az miło popatrzeć jak zachłannie ją zjadły!

jak piranie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak takie zabarwianie genetyczne jest to przyciągnięcie klienteli do kupna bo trzeba przyznac bardziej kolorwe bardziej przyciąga i wieksza kasa cóż takie są prawa dzisiejszego biznesu konkurencja duża a do tego inflacja każdy stara sie zarobić ile sie da :D niektórzy po trupach...rybich :D

 

nie chce sie tu klucic ale jezeli jest to zrobione genetycznie to czemu z czasem kolorki blakna lub zanikaja jak kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...