Skocz do zawartości

Ocena obsady


Tomcioshow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolega tak jak ją planuje założenie baniaczka 150 l, z tym że on już zaczął pierwsze zakupy i poprosił mnie o ocenę obsady jaką sobie wybrał. Prosił o ocenę bardziej pod kątem czy ryby gatunkowo ze sobą nie kolidują dlatego że parametry będzie wtedy zmieniał pod zakup planowanych gatunków ( z mojej oceny dość dziwne podejście ją bym robił odwrotnie ale do rzeczy). Rybki jakie wybrał to:

Pielegniczka Ramireza 1+1

Danio pregowane x6

Neon Innesa x15

Kirysek lamparci x6

Zbroinik niebieski 1+1

Czy taka obsada jest w porządku, czy trzeba coś zmienić. Dziekuje z góry za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej wierzył SF niż temu forum co do wymagań wiec http://www.seriouslyfish.com/species/paracheirodon-innesi/ neon może być w tej obsadzie.

I moim zdaniem parka ramirezki z 20 neonków i parka niebieskich oraz 6 kirysków powinno być dobrze .

 

 

No i akwarium liście z korzonkami  i i kilka garści liści woda nie musi być brązowa i będzie git.

 

 

Regulamin pkt 4.2 +1.

Edytowane przez nemo130
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie dotychczasowe porady, a skoro już pytam (choć jeszcze wiele czasu zanim dojdzie do zakupu ryb). Dla siebie będę tworzył baniak za jakieś pół roku który będzie o wymiarach 80x30x60 i moja narzeczona postawiła ultimatum że musi być Bojownik syjamski. I stąd moje pytanie jakie rybki można do niego dobrać na dno i jaką ławice. Dodam że wszelkie parametry będą szykowane pod bojownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...