Skocz do zawartości

Tuba dla glonojadow a zapach octu


LadyK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec za pomyslem poszlam dalej i postanowilam wprowadzic to w zycie. Tuba zwykla z witamin, np Pluszzz, obklejona zwyklym zwirkiem z akwa. Ale teraz nasuwa mi sie pytanie - po jakim czasie moge wlozyc ja do akwa ogolnego? Czy musze ja jakos "wykapac"? i kiedy wywietrzeje zapach "octu" ? Po okolo 30h dalej czuc ten zapaszek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, wygotować nie ma co bo ci plastik się zmięknie i zepsujesz grotę, wydaje mi się, że najlepiej jak go zamoczysz w jakimś garnku z wodą na jeden dzień i zobaczysz co się będzie działo ewentualnie wypij wodę z garnka jak cie nie złapie biegunka to spoko :mrgreen: bo nie wiem... nic innego nie przychodzi mi do glowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku to sie ja przywitam bo to moj pierwszy post ;) WITAM.

powiem Ci wczym jest problem pewnie ten zwirek przykleilas zwyklym sylikonem i ten zapach nie zniknie... pomysl naprawde bardzo fajny i ciekawy tylko kup sylikon akwarystyczny i przykry zapach zniknie, a jesli chodzi o wygotowanie to poprostu ta rurke umyj dokladnie przed klejeniem i tez powinno wystarczyc. a jeszcze dodam ze jak bys przykleila troszke tego zwirku na wlocie od srodka zeby nie bylo widac tego bialego plastiku to wtedy efekt bedzie naprawde oszalamiajacy.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec sprawa ma sie tak. Po kilku dniach lezakowania w wodzie zapaszek lekko bylo czuc (chyba, ze ja mam takie schizy i dalej go czulam) a i tak moja tuba pachnaca octem trafila do akwarium. Parametry wody sie nie zmienily,a rybki nie zdychaja. Czyli wszystko w porzadku. Tak wiec wielkie dzieki za rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...