Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale nie kupuj w sklepie tylko u hodowcy,lub poczekaj aż w zoologicznym pojawią się gupiki jednakowo ubarwione z samicami,oczywiście o takim samym wyglądzie i wielkości płetw żeby było widać że z jednej hodowli.Potem takie gupiczki otrzymane z własnej hodowli łatwo sprzedasz w sklepie,lub ewentualnie oddasz.

Pisze to żebyś nie kupował byle jakich kundelków bo mało kto takie chce i ciężko się pozbyć ich potomstwa nawet za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam swoje żałosne fundusze, że kupując 1 samca i 2-3 samice w zoologu przynajmniej jedną przytaszczysz już kotną :). Możesz poprosić o odłowienie ciężarnej sprzedawcę. Jeśli nie jest oszołomem to nie da Ci przekarmionej a faktycznie gupika w ciąży ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak chcesz żeby nie zostały zjedzone to je odłów. A samca i samiczki kup najlepiej w innych sklepach mniejsze ryzyko że to rodzeństwo, w sklepie wybierz duże najlepiej grube samice,

będą już w ciąży i szybciej będzie przychówek jak chcesz coś ożywiającego akwarium to prętniki karłowate harem lub jakieś krewetki zamiast glonojada,

1 samiec 2-3 samice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glonojad (Zbrojnik) potrzebuje miejsca to bardzo duża ryba na prawdę i w małym akwarium się na pewno będzie źle czuła i karłowaciała. Jak zależy ci na rybkach, a nie tylko na trzymaniu ich bo od tak Ci się zachciało i dasz im wygodę pamiętaj one Ci to wynagrodzą.

 

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA MOJEGO (200L) MALAWI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobisz jak uważasz nasze zadanie tylko uświadomić (tak samo jak i mnie uświadomili miałem 2 zbrojniki jeden 34 cm drugi 20pare ) nikt za rękę nie będzie Ciebie trzymał zrobisz jak uważasz. Jest jeszcze jeden najlepszy sposób godzący to co chcesz mieć i żeby dobrze rybki się czuły zafunduj sobie większy zbiornik :P

 

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA MOJEGO (200L) MALAWI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...