Skocz do zawartości

POMOCY


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nie typowy problem . Moja samica gupika jest w ciąży jest już dosyć gruba i widać jej żebra nie mam kotnika więc przełożyłem ją z akwarium ogólnego do takiego małego kilka litrów. Kupiłem jej taki najmniejszy filtr w zoologicznym do 30 l. ale jak go tam włączam (nawet na najmniejszych obrotach) to ryba lata po całym akwarium a jak wyłączę to zapewne się udusi i woda będzie brudna. Co mam zrobić

 

Edit:

Na razie przełożyłem ją znowu do ogólnego bo jak wyłączyłem filtr przestawała się w_ogóle ruszać i leżała na dnie.

 

mod: proszę o edycję postów,pisanie posta pod postem jest sprzeczne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko to co ty masz za obsadę? gupik z bojownikiem, bojownik z welonem... :roll:

 

gupików nie trzyma się z bojownikami

bojowniki wymagają 27*C

welony 19-20*C

 

wszystko nie tak. na Twoim miejscu nie martwiłbym się porodem a obsadą. Jak doprowadzisz ją do ładu wtedy martw się o przychówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z poprzednikiem! Taki kotnik kosztuje w granicach 10 zł i najlepiej by bylo jak bys go kupil i wlozyl do glownego akwa. Weolny z Bojownikami? xD Z czegos musisz zrezygnowac bo Weolny moga wytrzymac nawet do 30 stopni ale ja bym na twoi miejscu nie ryzykowal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...