Jump to content

Klasycznie problem z gupikami :)

Recommended Posts

nie wiem czemu ale moje gupiki nie chca rodzic mam je juz w malym akwa od tygodnia gdzies lacznie 5 sztuk wedlug mnie kazda jest w ciazy bo maja plamki i brzuszki ale te 3 ktore sa na zdjeicu maja takie brzuchy juz od 2 tygodni a zdjecia robilem dzisiaj i nic mozliwe zeby takpo prostu wygladaly i nie byly wcale w ciazy? albo zeby ciaza sie tak opozniala? chyba ze nie sa w ciazy?

post-1918-13685155493645_thumb.jpg

Hmmm... To co widać na zdjęciu nr1 to tak u mnie wyglądają gupiki które żyją dopiero niecałe dwa miesiące. I ja je uważałem jeszcze za "młodzież" a u ciebie one już rodzą... Hmmm... Ja cały czas sobie myślę: "takie gówniarstwo jeszcze, nie wybarwione, pewnie będą się mnożyć za jakieś dwa miesiące" a u ciebie już. Ile czasu już żyje ta rybka ze zdjęcia nr 1?

no urodzily sie nawet ogladalem wczoraj jak to sie odbywa:) kilku maluchom musialempomoc bo nie mogly sie jakby rozwinac z tego jajeczka :P ale nastepnym razem nie bede na to patrzyl ;/ niestety mam w kotniku jeszcze 2 samice w ciazy jedna o dziwo jest grubsza od tej a jeszczenie urodzila i patrzac przez chciwle prawei sie poplakalem :D:D:D ta wredna gruba malpa na moich oczach zjadla kila moich dzieci :( nawet jak ja straszylem to sienie bala a te glupie male ryby zamiast uciekac na dol to plynelay na gorze ku smierci ;/ eh nastepne ryby to beda pielegnice :D ja jestem zbyt wrazliwy na takie cos :P

Do filtra żeby nie wciągnęło polecam cienką damską skarpetkę :D Albo "ściemę" czyli podkolanówkę taką cieniutką :) Fajnie jest jak sie rybki rozmnażają. Siedzi się wtedy godzinami jak przed telewizorem :D GRATULACJE MICHALLODZ :P Zostałeś tatusiem :P

powiedzcie mi jaka jest przezywalnosc rybek?:) chodzi mi oczywiscie o te ktore przezyja porod jak to wyglada w pierwszych dniach ich zycia podejzewam ze wtedy najslabsze odpadaja ile procent umiera tak po prostu smiercia naturalna?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...