Skocz do zawartości

[144 l] z Gierkowskim pomożecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój pierwszy post na tym forum zatem przy okazji witam wszystkich.

zbiornik 144 litrów

Marzą mi sie neonki wraz z brzankami sumatrzańskimi niestety z wątków jakie wyczytałem parka zbrojników niebieskich raczej wypada (za mały zbiornik?) a szkoda bo lubię tą rybke i miałem nadzieje spróbować rozmnożyć ją. Jeżeli nie zbrojnik to co? kiryski także bardzo mi sie podoboją kwestia teraz w jakich ilościach może otoski? ewentualnie z waszych doświadczeń co do takiej proponowanej obsady? Co ładnie prezentuję się co może być ciekawe w hodowli sprawiać satysfakcje. oczywiście oczekuje w pełni 120% subiektywnych opinii ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mój pierwszy post na tym forum zatem przy okazji witam wszystkich.

zbiornik 144 litrów

Marzą mi sie neonki wraz z brzankami sumatrzańskimi niestety z wątków jakie wyczytałem parka zbrojników niebieskich raczej wypada (za mały zbiornik?) a szkoda bo lubię tą rybke i miałem nadzieje spróbować rozmnożyć ją. Jeżeli nie zbrojnik to co? kiryski także bardzo mi sie podoboją kwestia teraz w jakich ilościach może otoski? ewentualnie z waszych doświadczeń co do takiej proponowanej obsady? Co ładnie prezentuję się co może być ciekawe w hodowli sprawiać satysfakcje. oczywiście oczekuje w pełni 120% subiektywnych opinii ;)

Pozdrawiam

zbrojnik raczej jeden

kiryski ok tylko min5

otoski jw

co do reszty to popatrz co Ci się spodoba napisz na forum ,a my pomożemy

ja proponuje

1 zbrojnik

5 kirysek panda

5 tetr

parkę ramirezek

i może 4 brzanki mszawe jak nie sumatrzańskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy na forum (sama jestem nova ;P)

 

moja propozycja to:

 

5 otosów

ławica neonów czerwonych (15szt)

może być zbrojnik niebieski (dla dekoracji ;))

i jak poprzednik napisał parka jakichś pielęgniczek, ramirezki są bardzo delikatne, proponuje ciekawsze kakadu

 

no i może krewetki? to zawsze dobry dodatek do obsady akwarium moim zdaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Brzanki cudo. Sama mam ławiczkę sumatrzańskich mieszanych z mszystymi.

10 brzanek i będzie gicior.

A do tego dałabym 10 neonków inessa, dwa otoski, trzy kosiarki, jednego zbrojnika niebieskiego (więcej nie) 5 kirysków i basta bo się zrobi zupa rybna. (ramirezki mają wszyscy, a poza tym brzanki są bardziej towarzyskie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...