Skocz do zawartości

Akwarium Morskie - zakładanie.


czechu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czechu, obecnie męczysz ryby w  za małym litrażu i chcesz powiększać jeszcze obsadę... I już pytasz o kolejny zbiornik, w którym chcesz męczyć następne zwierzęta?

Prowokacja czy co?

Ogarnij najpierw to co masz, bo nie sztuką jest stawiać kolejne szkła i kupować zwierzęta. W akwarystyce chodzi o zapewnienie obsadzie jak najlepszych warunków oraz o wiedzę, a tej niestety kompletnie Ci brak, co widać jak na dłoni patrząc na to co pisałeś wcześniej i co piszesz obecnie na forum.

Niczego się nie nauczyłeś.

 

 

Co do tematu - 10 litrów nie nada się na morszczaka. Chciałam założyć małą solniczkę w 25 litrowym akwarium, ale zrezygnowałam, bo to i tak za mało, a co dopiero 10l. Ja do 25 litrów nie wsadziłabym niczego poza ślimakiem i szczepką zoanthusa a Ty do o ponad połowę mniejszej szklanki chciałbyś pchać skorupiaki.

Nikt nie pomoże Ci w założeniu takiego akwarium dla żywych stworzeń, bo byłby to zwyczajny sadyzm.

 

Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj. Utrzymanie w takim słonym słoiku stabilnych parametrów (w dodatku optymalnych dla jakiegokolwiek życia) byłoby trudne nawet dla doświadczonego akwarysty.

A co dopiero dla kogoś kto nawet welonowi nie potrafi zapewnić odpowiednich warunków...

 

 

Zamykam temat.

Uzupełnij wiedzę i skup się na rybach, które już posiadasz, bo wcale nie jest im dobrze.

Żywe stworzenia to nie zabawki, które się zbiera - bądź odpowiedzialny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...