Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a po co wymieniać zeolit? nie słyszałem nigdy by wymieniać zeolit a już tym bardziej co miesiąc czy co tydzień. skoro filtr przykładowo zewnętrzny myje się raz na rok.

po to ze po jakimś czasie traci swoje właściwości. nie mówiłem o myciu filtra tylko o wymianie zużytego wkładu. węgiel powinno się wymieniać co 2 tygodnie co nie jest równoznaczne z myciem całego filtra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ci węgiel? masz zamiar co dwa tygodnie leczyć na coś ryby czy jak? bo nie widzę innego logicznego wytłumaczenia. :roll:

a ja nie widzę sensu twojej wypowiedzi. pytałem o zeolit, a węgiel podałem jako przykład. torf również trzeba wymieniać co jakiś czas, jeśli go używasz. jeśli nie wiesz to po co się odzywasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Twojej, piszesz o zeolicie i ni z d** ni z pietruchy coś gadasz o węglu, co innego gdybyś napisał "na przykład wkład węglowy powinno się wymieniać co 2 tygodnie" to twoje zdanie miałoby zupełnie inny przekaz. Może najpierw zacznij od siebie a potem oceniaj innych za wypowiedzi, odpowiadam na to, co piszesz. A o zeolicie jak mnie pamięć nie myli był temat, wystarczy chwilę przysiąść i poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Twojej, piszesz o zeolicie i ni z d** ni z pietruchy coś gadasz o węglu, co innego gdybyś napisał "na przykład wkład węglowy powinno się wymieniać co 2 tygodnie" to twoje zdanie miałoby zupełnie inny przekaz. Może najpierw zacznij od siebie a potem oceniaj innych za wypowiedzi, odpowiadam na to, co piszesz. A o zeolicie jak mnie pamięć nie myli był temat, wystarczy chwilę przysiąść i poszukać.

po kiego wała sie odzywasz skoro nie wiesz nic na ten temat. pytałem o zeolit a odpowiedzi otrzymałem zupełnie bez sensu. może przeczytaj pierwszy post. i na forum nie znalazłem nic o czasie po jakim zeolit należy wymieniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę komentował. jeśli ktoś wie co ile czasu należy wymienić zeolit, gdyż z czasem traci on swoje właściwości to proszę o odpowiedź. google nie daje odpowiedzi na to pytanie. nie rozpocząłem tego tematu żeby się z kimś kłócić tylko żeby otrzymać sensowną odpowiedź od kogoś kto wie. "czasem lepiej milczeć i uchodzić za idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości".

mod: przyznano ostrzeżenie za dalsze ciągnięcie kłótni na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...