Skocz do zawartości

arowana srebrna


glonojad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonej arowany srebrnej. Mało jest w necie wiadomosci i ludzi ktorzy maja w swoich baniakach te ryby. Chciałbym z kims pogadac kto ma lub mial arowane. Moje akwa: 450l,obsada: jedna arowana srebrna około 30cm,osiem bocji wspaniałych po około 10-11cm każda,cztery kirysy sterbai,jeden zbrojnik L-204,pozostały tez cztery palety po ostatniej obsadzie.Arowana jest z nimi od poczatku jak ją mam czyli jakies dwa miesiace i narazie sie dogaduja :D jednak juz niedługo paletki opuszcza akwa gdyż arowany rosna szybko i szkoda zeby palecie zginęły. pozdro dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz na moj post :D skalar piekna ryba to fakt kiedys mialem te rybki. Pyszczaki tez juz przerabiałem nawet rozmnożylem.Arowana w zasadzie powinna byc sama no moze jakies ryby zajmujace sie porzadkami na dnie tego co nie zje arowana bo ona z dna pokarmu nie ponosi. U mnie ta role maja bocje wspaniałe,kirysy i zbrojnikI.Apropoz kupiłem dzisiaj dwa plecostomusy po około 30 cm kazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszstkie gatunki arowany sa pod scisla ochrona ta ktora ja posiadam to arowana srebrna jest dopuszczona w kraju do sprzedazy i handlu mozna ja juz kupic w wielu sklepach choc w wiekrzosci trzeba zamowic i wtedy przwioza, jest to bowiem ryba rosnaca do duzych rozmiarow i potrzebuje duzego akwa. Moj pupil ma okolo 33 cm i wart jest jakies 350zl :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...