Skocz do zawartości

Akwarium 40L


Paaulinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie  :razz:

Posiadam akwarium 40L (50x30x28), a w nim:

-filtr 40-60L

-napowietrzacz,

-żwir 1-5mm 

 

Na razie trzymam tam złotą rybkę, ale zastanawiam się nad kupnem troszkę większego akwarium .

No nie wiem jak sądzicie, starczy jej te 40L czy kupić większe ? 

 

Dołączam jej zdjęcie

post-17909-0-53017500-1375795548_thumb.jpg

Edytowane przez Paaulinaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednej min. 100l. To "bydle" dorasta do 30cm!

Zaraz pewnie odpowiesz, że jest jeszcze mała, to ja się zapytam: lubisz chodzic w za małych butach lub ubraniach? Jeśli chodzisz w za małych butach to stopa Ci nie urośnie, ale będzie Cie bolała i będzie zdeformowana. Z rybą jest prawie tak samo, jeśli jest w za małym akwarium to skarłowacieje i będzie bardzie podatna na choroby, czyt. umrze.

Edytowane przez Krzysiek1702
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednej min. 100l. To "bydle" dorasta do 30cm!

Zaraz pewnie odpowiesz, że jest jeszcze mała, to ja się zapytam: lubisz chodzic w za małych butach lub ubraniach? Jeśli chodzisz w za małych butach to stopa Ci nie urośnie, ale będzie Cie bolała i będzie zdeformowana. Z rybą jest prawie tak samo, jeśli jest w za małym akwarium to skarłowacieje i będzie bardzie podatna na choroby, czyt. umrze.

Dobrze, ale nie trzeba na mnie najeżdżać takimi tekstami, porównaniami... Zapytałam czy kupić większe akwarium ? Zapytałam. Więc można normalnie odpowiedzieć.

Forum jest po to by zasięgnąć porad bardziej doświadczonych. Jestem nowa, więc pytam. To chyba normalne....

Edytowane przez Paaulinaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...