Skocz do zawartości

Obsada do akwarium 60l


kondi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pierwszy temat zalozylem chyba w zlym miejscu, posiadam na chwile obecna zbiornik profilowany 60l, chce w nim umiescic ponizsza obsade, prosilbym o ewentualne wskazowki co do ilosci ryb, itp:

 

10szt razbora klinowa,

6szt bystrzyk barwny,

6szt otosek,

4szt kirysek spizowy,

 

Jestem nowy na forum, wiec prosze o wyrozumialosc, ostatnie akwarium mialem jakies 20lat temu :)

 

Pisownia!

Edytowane przez nemo130
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem nowy na forum, wiec prosze o wyrozumialosc, ostatnie akwarium mialem jakies 20lat temu
 

Spoko, każdemu jesteśmy wyrozumiali... no chyba, że komuś odpowiada jak zaczynamy się czepiać, bo tylko wtedy to dociera ;)

Jeszcze nie popełniłeś największego błędu, za który lubią krzyczeć - welon w kuli ;) Sama krzyczałabym...

 

 

10szt razbora klinowa, 6szt bystrzyk barwny, 6szt otosek, 4szt kirysek spizowy,

W ^0 posiadasz dwie ławice, Mogą "nachodzić" się na siebie. Proponuję zdecydować się na jedną.

 

Kiryski min.6

To samo tyczy się ekipy sprzątającej. Najlepiej tylko jeden gatunek.

 

Proponuję:

Ze względu, ze bystrzyk mi się bardziej podoba, pozostawić ławicę bystrzyka.

w minimalnej ilości 6 osobników - kiryski lub otoski

Hmm... płatki/gupiki - w haremach, 1 samiec i 2/3 samiczki 

lub zamiast gupików i tam płatek dać harem bojownika - i ta opcja najbardziej mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...