Skocz do zawartości

problem z logowaniem przez Operę


lwica79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ..więc opisze może po kolei:

Korzystam na codzień z przeglądarki-Opera. Jak wchodzę na forum to już jestem automatycznie zalogowana(a dodatkowo używam opcji zapamiętywania haseł). Wczoraj wieczorem wchodzę na stronę...i widzę, że nie jestem zalogowana-nie wiem dlaczego. Zalogowałam się więc za pomocą zapamiętanego hasła. Pojawił się komunikat "zostałeś pomyślnie zalogowany" , potem zostałam automatyczne przekierowana na stronę główną forum...ale jako gość. Powtórzyłam więc próbę logowania kilka razy (wpisując hasło również ręcznie) ale ciągle mam to samo. Dziś również ten sam problem.

Zalogowałam się poprzez Internet Explorer (tu bez problemu). Wyglądało by na to, że to problem z operą, ale na innych stronach wszystko działa ok. Wobec tego pytanie..skąd ten problem i czy da się rozwiązać?

 

Druga, ważniejsza sprawa: jak nie mogłam się zalogować to próbowałam skontaktować się z Administratorem strony, lub Moderatorami- tak jak zalecano w FAQ. Tylko jak to zrobić kiedy człowiek nie może się zalogować?? Nie ma żadnego adresu email podanego. Jak wobez tego zgłaszać takie problemy. Czy może ja coś przegapiłam?? W końcu udało mi się jakoś znaleźć gg NirwAni , ale przypuszczam że wiadmości mogła jeszcze nie odebrać lub jest poprostu zajęta. W każdym razie proszę o umieszczenie gdzieś w widocznym miejscu adresu kontaktowego do Admina - na takie właśnie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...