Skocz do zawartości

Woda między tłem a szybą?


Joker00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem uniosłem pokrywę i skropliny z niej poleciały po ściankach akwarium na jednej bocznej i na tyle mam przyklejone tło na krawędziach mimo to dostała się tam woda i nie wygląda to zbyt dobrze, nie mam zbytnio dostępu do tego i teraz zastanawiam się co mam z tym zrobić akwarium mam już zalane od 2 dni i nie wiem czy spuścić wodę i je odsunąć czy coś innego zrobić? Pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego jakże tajemniczego postu wnioskuję że masz tło z brystolu (bądź innej fototapety) zalało CI się wodą i powstały smugi, a do tego masz akwarium tuż przy samej ścianie i nie masz możliwości wyjęcia tła bez odsuwania akwarium?

 

A więc w takiej sytuacji jest to tylko nauczka na przyszłość ;) Od ściany a akwarium zawsze zostawiaj sobie te 5-6 ratowniczych cm. A tło lepiej jest zabezpieczyć od wody. Jeśli masz brystol owiń go stretchem,albo zrób tło z worka na śmieci- wtedy masz pewność że nie będzie smug ;) Do worka wsadź brystol żeby nadał Ci odpowiedniego kształtu i sztywności.

 

A teraz no cóż.. chyba nie masz innego wyjścia jak odlać połowę wody z akwarium i jakoś je odsunąć na te kilka cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś 4 cm od ściany a bok mam prawie do samego regału dosunięty, tło wydrukowałem w pracy (poligrafia) na foli samoprzylepnej i podkleiłem na taką grubszą folie jak okładka od zeszytu, a do akwarium przyklejone jest na taśmę dwustronną bezbarwną po obwodzie dzisiaj wydrukowałem jeszcze raz tło i podkleiłem do pleksi więc tamto odkleję, a nowe będę tylko wsuwał więc będzie można wyjąć w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...