Jump to content

POMOCY!!!!!!!!!


mav202
 Share

Recommended Posts

W akwarium 120 litrowym mam 5 rozbor klinowych,3 neonki, 2 welonki, 4 dania pregowane,bojownika, 2. kiryski i z nimi niema żdnych problemów żyją sobie. Ale jak tylko wpuszcze ryby żyworodne( wpuszczałem gupiki, mieczyki, molinezje,platki) umierają w przeciągu 8 godzin od wpuszczenia. w akwarium mam dwie nieduże roślinki, żwirek, stateczek malutki. Uzywam jednego filtra z gabeczką i wkładem w wegla oraz drugie napowietrzajacy z gąbka na zewnatrz.Oczywiście nie wlaczam ich razem aby niezabużyc cyrkulacji wody.wode podmieniam co 3 tygodnie około 20%. Woda do podmianki jest uzdatniana i do tego jest odstawiona na 24 godziny. POMOCY!!!

 

 

5.3. Tematy zatytułowane w sposób nieprecyzyjny, nieokreślający bliżej problemu np. "Pomocy", "Help", będą usuwane//lopezz

Link to comment
Share on other sites

Bez wpuszczania jakichkolwiek innych rybek już masz zupę rybną. Ni w pięć ni w dziesięć ta Twoja obsada. Stateczek? A na co Ci to? Z takimi rybami masz jakiś tam filterek? Też powinien być porządny filtr. Wodę podmieniaj co tydzień, nie uzdatniaj żadnymi cudami.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...