Skocz do zawartości

samica gupika zgięta w literę L


Rekomendowane odpowiedzi

Trzy dni temu w moim aqua znalazłam dwie małe rybki ( narybek), nie wiem kiedy się dokładnie urodziły ok.21 od_razu samice wsadziłam do kotnika, minęło 48h i żadne nowe rybki się nie pojawiły, więc wpuściłam ją do akwarium. W kotniku skrzywiła się w literę l i jej to nie minęło do tej pory, mimo tego że nic więcej nie urodziła nie zniknęła jej plama ciążowa. Dzisiaj odeszłam od akwarium na parę minut i wróciłam a samiczka już nie miała plamy ciążowej. O co chodzi???? to normalne.. w kotniku zauważyłam że wydalała z siebie jakby ... atrament :shock: .. PLISS odpiszcie!!!!

Edit:

dlaczego jest skrzywiona w L???

 

mod: proszę o zmianę tematu na bardziej adekwatny i zgodny z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli samice zgina sie w litere L, to pierwszy obiad ze karleje. Jesli jest kotna to w momencie porodu tez lekko sie tak zgina, ale to tylko na moment. Obserwuj samice jesli ciagle jest w litere L, to niedobrze z nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie u gupika też coś takiego się stało ale nie wydaje mi się żeby rodziła ja byłem pewny że inna ryba mogła jej coś takiego zrobić a teraz już nie wiem. Rybę przełożyłem 10l i po ok 3 dniach zdechła a i tak się nie wyprostowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez jest w ciąży ,bo ostatni poród miała 3 tygodnie temu.Dziś pojadła ochotki i po 3 godzinach zaczęła dziwnie pływać. Zaczęła się rzucać na różne strony i ogon ma na dół i siedzi w rogu ,nie wiem .Odłowiłem ja do małego akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...