Skocz do zawartości

Blat na szafce


Misiek111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam szafke o długości 90 cm a chciałbym mieć wieksze akwarium, więc myślałem o powiększeniu tej szafki. Chciałbym położyc na niej płytę meblową o długości 120cm jak myslicie kawałki płyt ktore bedą wystawały wytrzymają?? chciałbym postwić na tym akwa 240 litrów.. więc jakies 300 kilo. Czekam na wasze odpowiedzi i może macie jakies własne pomysły na powiększenie mojej szafki ;p

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było żebyś pokazał jakieś zdjęcie tej szafeczki to może bym coś ci doradził. Na czym ta szafeczka stoi co ma od spodu blat czy sokolik ? najlepiej jak byś przykrecił z góry i z dołu taki sam blat i wstawić pionowe ścianki od blatu do blatu

o tak jak na tym obrazku:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest i rozwala całe forum, dlatego proszę autora o znaczne zmniejszenie rozmiarów zdjęcia. Poza tym na zdjęciu mało co widać, otwórz szafkę i pokaż jak jest zbudowana w środku- czy ma jakieś podpórki itd.

 

tutaj podaje link dla tych którym nic się nie wyświetla:

http://www8.speedyshare.com/data/583601336/16458721/34337192/P4220009.JPG

lub:

http://www.speedyshare.com/data/583601336/16458721/34337192/P4220009.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić, ale widzisz będziesz musiał kupić arkusz płyty hmm a z arkusza to już można całą szafkę zrobić (no i trzeba mieć pojęcie) no nie wiem ja sam zrobiłem od podstaw szafeczkę pod 200l i ci powiem że musiałem wprowadzić kilka przeróbek bo szafka się zaczęła poddawać. Najlepiej kupić nową (ale skąd kasy wziąć?) Więc tak proponował bym ściąć te nóżki przykręcić blaty od góry i dołu wmontować plecy z płyty 18 mm, na środku w szafce ścianę pion oraz te dwie ścianki co ci pokazywałem wyżej (jak to już zrobisz to jak byś nową szafkę stworzył, mało opłacalne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...