Skocz do zawartości

Problem?, choroba?,


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiem w jakim dziale umieścić to pytanie, jakby co, to pokierujcie mnie , jestem tu po raz pierwszy. Znalazłem dzisiaj pod pokrywą niepokojące znalezisko, w akwarium-kotniku (20 litrów), w którym aktualnie mam tylko kirysy oraz duże ślimaki, znalazłem 2 białe kokony przyklejone na pokrywie, z dala od powierzchni wody. Kokon wielkości 3 cm. Mam wielką ochotę poobserwować, co sie z tego wykluje, ale mam tez pewne obawy, co to za paskudztwo. Spotkałeś się z czymś podobnym, czy to mogą być młode jakiegoś pająka, a może jakieś robactwo zagrażające moim rybom. Mam zrobione zdjęcie tego kokonu, pochwale nim. Rybami zajmuje się dopiero kilka lat, i mam pewne obawy, może niepotrzebnie?, pozdrawiam

Odpowiedzi na mój temat proszę także kierować na gg 4398697. Kokony mam dwa, dam znac oczywiście co z nich sie wykluje, chyba, że to jakiś obcy i wtedy możliwe, że nie zdążę się pochwalić tym , co sie narodziło , heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest nic groźnego. Są to tylko jaja złożone przez ślimaki. Piszesz że zrobiło się to w akwa w którym właśnie MASZ ślimaki. Powinny się z tego niebawem wykluć młode. Jednak pamiętaj że jak nie będziesz miał nad tym ich rozmnażaniem kontroli, szybko dojdzie do inwazji... ślimaków na Twoje akwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...