Skocz do zawartości

Obsada 54l


Miszczu1203
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja tego akwarium jeszcze nie założyłem. Ja się pytam czy to akwa jest wystarczające dla 2-3 ramirezek i czy nie będą jadły mchów i krewetek w akwa będą mchy jakiś korzeń kilka kamieni i może obrośnięty kokos ale taki żeby krewetki mogły wejść tam. Więc krewetki schowają się w mchach i w kokosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tego akwarium jeszcze nie założyłem. Ja się pytam czy to akwa jest wystarczające dla 2-3 ramirezek i czy nie będą jadły mchów i krewetek w akwa będą mchy jakiś korzeń kilka kamieni i może obrośnięty kokos ale taki żeby krewetki mogły wejść tam. Więc krewetki schowają się w mchach i w kokosie.

Jak krewetki przeżyją towarzystwo Ramirezów to i tak z nich nic nie będziesz mieć, bo ze strachu non stop będą siedzieć w kryjówkach, a wierz mi, że potrafią się chować. Ja kiedyś miałem bojownika i 20 sakur. Żadnej nie zjadł, ale żadnej nie widziałem nawet gdybym z lupą chodził. Dopiero po restarcie się znalazły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wpadłem na inny pomysł chodzi mi o odsadę:

Krewetka Red Cherry 4-5szt.

Krewetka Amano 4-5szt.

Krewetka Tiger 4-5szt.

Krewetka Filtrująca 3-4szt.

A do tego ławica Neonów Czerwonych 10-15szt.

Może być takie coś czy nie?

Jaki polecacie sklep z roślinami chodzi mi o mchy musi być tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to takie coś

Krewetka Red Cherry 4-5szt.

Krewetka Amano 4-5szt.

Krewetka Tiger 4-5szt.

Neonów Czerwonych 10-15szt. może być taka ilość neonów czy za dużo?

Jeżeli dostane raczki w zoologicznym to będą jak nie dostane to nie będzie.

Jaki polecacie sklep z roślinami chodzi mi o mchy musi być tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...