Jump to content

Obsada 54l

Miszczu1203
 Share

Recommended Posts

Ale ja tego akwarium jeszcze nie założyłem. Ja się pytam czy to akwa jest wystarczające dla 2-3 ramirezek i czy nie będą jadły mchów i krewetek w akwa będą mchy jakiś korzeń kilka kamieni i może obrośnięty kokos ale taki żeby krewetki mogły wejść tam. Więc krewetki schowają się w mchach i w kokosie.

Ale ja tego akwarium jeszcze nie założyłem. Ja się pytam czy to akwa jest wystarczające dla 2-3 ramirezek i czy nie będą jadły mchów i krewetek w akwa będą mchy jakiś korzeń kilka kamieni i może obrośnięty kokos ale taki żeby krewetki mogły wejść tam. Więc krewetki schowają się w mchach i w kokosie.

Jak krewetki przeżyją towarzystwo Ramirezów to i tak z nich nic nie będziesz mieć, bo ze strachu non stop będą siedzieć w kryjówkach, a wierz mi, że potrafią się chować. Ja kiedyś miałem bojownika i 20 sakur. Żadnej nie zjadł, ale żadnej nie widziałem nawet gdybym z lupą chodził. Dopiero po restarcie się znalazły.

No to wpadłem na inny pomysł chodzi mi o odsadę:

Krewetka Red Cherry 4-5szt.

Krewetka Amano 4-5szt.

Krewetka Tiger 4-5szt.

Krewetka Filtrująca 3-4szt.

A do tego ławica Neonów Czerwonych 10-15szt.

Może być takie coś czy nie?

Jaki polecacie sklep z roślinami chodzi mi o mchy musi być tani.

Wiem że potrzebuje 60l ale ja ją włożę do 54l. 6l w tę czy we wtem moim zdaniem nie zrobi różnicy. Ale martwi mnie co innego ostatni gdzieś przeczytałem że ona potrzebuje silnego ruchu wody czy to prawda? Ponieważ jako filtracją będę miał kaskadę HBL-501.

No to takie coś

Krewetka Red Cherry 4-5szt.

Krewetka Amano 4-5szt.

Krewetka Tiger 4-5szt.

Neonów Czerwonych 10-15szt. może być taka ilość neonów czy za dużo?

Jeżeli dostane raczki w zoologicznym to będą jak nie dostane to nie będzie.

Jaki polecacie sklep z roślinami chodzi mi o mchy musi być tani.