Skocz do zawartości

Opinie na temat Aquael Leddy.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! Jest może ktoś na forum kto korzysta z tego akwarium? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jego temat. Szczególnie chodzi mi o to czy coś w nim urośnie Planuje akwarium roślinne i bardzo mi przypasował Aquael Brillux bo ma dużo światła, ale raz że samo akwarium jest drogie to później koszty energii mnie trochę martwią. Aquael Leddy może jest mniejsze ale tańsze w zakupie i może koszty energii będą mniejsze. Jakby ktoś miał takie akwa to proszę o opinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z aukcji: "Stanowi je nowoczesna listwa LEDDY wyposażona w dwie diody LED po 3 W każda o podwyższonej emisji świetlnej. Łącznie dają ilość światła porównywalną z tradycyjną 24-25-watową świetlówką akwarystyczną....(temperatura barwowa ca 6500K)." Jeżeli by tak było w rzeczywistości to przy pojemności 54l dało by to prawie 0.5W na litr. Aquael podobno rozdawał te zestawy do testów a nigdzie nie ma opinii co mnie trochę dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatecznie kupiłem Brillux'a 72l. Dziś go dostałem i sprawdziłem przy kurierze czy akwa całe a nie sprawdziłem świetlówek a jedna była rozbita. Po otwarciu akwarium był taki dziwny zapach jakby rozpuszczalnik albo benzyna. Filtr był szczelnie zapakowany i po otwarciu też miał taki zapach. Pytanie czy to jest naturalny zapach nowego akwa czy może jest to zapach z rozbitej świetlówki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...