Skocz do zawartości

Dobre zdjęcie gupika w ciązy - gupik padl ;/


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

mam prosbe czy ma ktos z was jakas dobra jakosciowo fotke gupiczki w ciazy bo jedna z moich jets chyba w ciazy ale pewnosci nei mam ma cos czarnego przy dupce ale kiedys inna tez cos takiego miala zrobila kupke i jzu nie miala :P wiec nie wiem ta ma juz takie cos kilka dni dzisiaj ja przeglodzilem i jej to nie zniknelo wiec sam juz nie wiem :P

W jakim czasie po zaplodnieniu pojawia sie ta plamka?

Jeszcze jedna sprawa to taka ze ona jest dosyc mloda nie wiem ile ma miesiecy ale dlugosci to ma moze ze 3cm razem z ogonem wydaje mi sie ze to jeszcze nastolatka :P

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra czyli jest w ciazy bo nie dostala zarcia dlugo a kropka nie zniknela odlowilem ja juz mimo iz nie ma najwieksego brzucha ale widze ze samce nie daja jej spokoju wiec chyba tak bedzie lepiej nie zaszkodzi jej jak bedzie tydzien czy dwa w kotniku? to jest taki siatkowy kotnik w akwarium ogolnym wiec nie jest strasznie osamotniona wiec chyab nic jej nie bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no narazie mam 60litrow roslinek troche jest ale bez rewelacji wiec wole do kotnika wsadzic :P a chodzilo mi o to ze mam po rowno samcow i samic i samce tej jedne nie daja spokoju myslalem zeby ja wlozyc do kotnika zeby sobie odpoczel a:)

to jak wielkie sa male po urodzeniu zaraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...