Skocz do zawartości

rozmnożyłem danio pręgowe


gorzki93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udalo mi sie rozmnożyć danio pręgowane po paru dniach niespodziewnie znalazłem małą kreseczke na szybie...

a za nią następną i następną i następną i jest chyba kilkanaście ale pewnie jest ich wiele wiele

więcej w mchu jawajskim wkrótce wrzucę zdjątka (bosh nareszcie)...

Ej a filtr ma być włączony ???

(Narybek mam w osobnym akwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna tez karmic ugotowanym zoltkiem z jajka.moj znajomy tak karmi swoje malutkie barwniaki czerwonobrzuche(ma ich chyba ze sto! :mrgreen: ) poprostu bierzesz troszke,ale naprawde TROSZKE zoltka na lyzke stolowa wypelniasz ;lyzke do polowy woda rozdrabniasz zoltko w tej wodzie na najmniejsze fragmenty.i teraz najwazniejszy moment.musisz miec taka rurke jak do napowietrzacza.teraz zassij wode z zoltkiem z tej lyzki do tej rurki (mniej wiecej do polowy dlugosci rurki) i zatkaj rurke palcem albo jezykiem( z tej strony z ktorej zasysales :mrgreen: ) druga strone wezyka wloz do wody i skieruj w miejsce gdzie masz swoje stadko mlodzikow i wydmuchaj wszystko z rurki.narybek zje to szybciutko :D

 

ogolem narybek w pierwszych dniach swojego zycia zywi sie "wlasnym" zoltkiem . ale naaprawde polecam ta metode.powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...