Skocz do zawartości

Co sądzicie o moim akwa ? :)


VertuS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium to posiadam od 3 dni. 168l wymiary wys.35 szer.40 dł.120, akwa ma niewiele roślinek.

Obsada:

-neon inessa

-kirysek 9

-kosiarka 2

-zbrojnik niebieski 1

-zbrojnik albinos 1

-brzanka pięciopręga 3

-tetra kolor 2

-razbora klinowa 2 (zamierzam dokupić jeszcze parę sztuk)

-karlik szponiasty 1

-piskorek 2

-ampularia 2

-krewetka filtrująca 1

 

Czy nie sądzicie że moje akwarium jest za bardzo zarybione? Parę ryb już się pozbyłem i zamierzam oddać jeszcze brzanki.

Jak tylko mi się uda to wstawię zdjęcie. :)

 

 

Znaków zapytania wystarczy jeden. Zakładaj tematy w odpowiednich działach. Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Akwarium to posiadam od 3 dni. 168l wymiary wys.35 szer.40 dł.120, akwa ma niewiele roślinek.

Obsada:

-neon inessa

-kirysek 9

-kosiarka 2

-zbrojnik niebieski 1

-zbrojnik albinos 1

-brzanka pięciopręga 3

-tetra kolor 2

-razbora klinowa 2 (zamierzam dokupić jeszcze parę sztuk)

-karlik szponiasty 1

-piskorek 2

-ampularia 2

-krewetka filtrująca 1

 

Czy nie sądzicie że moje akwarium jest za bardzo zarybione ??? Parę ryb już się pozbyłem i zamierzam oddać jeszcze brzanki.

Jak tylko mi się uda to wstawię zdjęcie :)

Powiedz mi jedno. Dlaczego ryby znajdują się w zbiorniku, skoro ten ma dopiero 3 dni? :shock: Chcesz je hodować czy się nad nimi znęcać i wykończyć? :bije:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim akwarium jest miejsce na jedną ławicę, jakiś harem nieco większej ryby i ewentualną obsadę denną. Masz za dużo gatunków ryb, w złych ilościach i bóg wie jakich parametrach.

 

Sprawdź pH i GH kranówy na stronie wodociągów, lub do nich przedzwoń. Do tego czasu nie ma o czym gadać. Wstaw też fotę, żebyśmy wiedzieli na czym stoisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...