Skocz do zawartości

regeneracja obsady po ospie 63l


markkk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Moje akwa to 60x30x35h, filtr aquael turbo 500. grzałka 100w, temp 25, oswietlenie 15w (folia alum na pokrywie i odbłysnik z lustra) , akwa srednio zarosniete ale rosliny ladnie rosną , fot w zalaczniku (w realu jest ładniejsze to tylko kiepskie blade zdjęcie), paramtery wody:

http://www.mpgk.mielec.pl/index.php/kom ... goowe.html

 

Ostatnio walczylem z ospą (najpierw chemia ale slabo dzialala wiec walka temperatura 32st) i padły mi neony innesa (6szt). Aktualna obsada To:

- prętnik karłowaty 1+1

- 1bojownik

- 2 bystrzyki (chyba ozdobne,dostalem w prezencie, takie przezroczyste i czerwono-białe końcowki pletw)

- 1 otosek

- średnio młode gupiki 6 samców i 3 samice (wiem powinno byc na odwrót :)

 

Doradźcie jakieś równie śliczne małe rybki jak neony (ech te są delikatne ), myślałem o razborze klinowej, albo jakichś bystrzykach, a może znowu neony w wiekszej ilości, na dno dokupić otosków czy kiryski panda (ciężko je dostac u mnie bo sa tylko spiżowe :/ ) , krewetek nie chce.

Mała uwaga, bojownik goni mi prętniki, samica prętnika jest agresywna i ma rozdęty brzuch i goniu mi znowu samca (może efekt podwyższenia temp przy ospie) i samiec siedzi w kącie. Nie chcialbym rezygnować z prętników bo bardzo mi sie podobają.

Będę wdzięczy za wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...