Skocz do zawartości

pytanko co to za rybka i am noob


gupik69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dział, ale mam pytanie co to za rybka: mała cala czerwona tylko pletwy ma czarne, brat kupił i nie pamięta jak się nazywa.

 

 

rainbow - Nie ten dział na przyszłość przed założeniem tematu przeczytaj regulamin.

p.s. Dodaj zdjęcie tej ryby , bo można tylko zgadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieczyk Hellera?

 

// Tak swoją drogą do Moderatorów:

Strasznie głupio czyta sie posty, które są poprawiane na czerwono, rozumiem jakieś większe byki, ale po co poprawiać, jak ktoś np po pytajniku nie zaczął słowa od dużej litery? Po co upomnienia w każdym poście na czerwono? Nie lepiej przesłać użytkownikowi prywatną wiadomość z linkiem do postu?

 

Jestem na tym forum od 3 dni, ale naprawdę strasznie mnie to tu odpycha. Tu wszyscy mają sobie pomagać, a nie wytyczać błędy.

 

Taka moja uwaga, za którą zaraz polecą obelgi w moją stronę od Moderacji i aż się boję czy pisząc tego posta nie narobiłem kilku byków, które zostaną mi poprawione na czerwono.

 

P.S. Kolega napisał, że nie wie czy to odpowiedni dział, to wystarczyło to po prostu przenieść, a nie zaraz jakieś adnotacje wypisywać, których zwykły użytkownik tego forum nie chce czytać.

 

Dziękuję za uwagę, Michał.

 

rainbow - Jak coś Ci sie nie podoba to znajdź sobie inne forum . Po to jest regulamin żeby go przestrzegać a nie jak przekupki na targu zamieszanie robić. Jak masz jakieś uwagi i sugestie to pisz na pw a nie tu robisz OT. Następnym razem +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój brat nie chce mi pożyczyć aparatu wiec niech sam se szuka nazwy:D. przypomniało mu się, że w sklepie powiedzieli mu, ze się nazywa "platka", cokolwiek to znaczy, a w ogóle on większy noob bo kupił do akwarium 25 l mieczyki hallera:D. Temat do zamknięcia.

PS Ta rybka ma krwistoczerwoną barwę , a mieczyk jest różowy bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój brat nie chce mi pożyczyć aparatu wiec niech sam se szuka nazwy:D. przypomniało mu się, że w sklepie powiedzieli mu, ze się nazywa "platka", cokolwiek to znaczy, a w ogóle on większy noob bo kupił do akwarium 25 l mieczyki hallera:D. Temat do zamknięcia.

PS Ta rybka ma krwistoczerwoną barwę , a mieczyk jest różowy bardziej.

 

https://www.google.pl/search?hl=en&suge ... hQeX9oCoCQ

 

inaczej platka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...